Kviečiame viešbučių ir SPA centrų grožio ir sveikatos procedūrų meistrus bendradarbiauti ir kartu sukurti nepamirštamus pojūčius savo klientams.

SPIANATO asortimente svarbią vietą užimanti 100 proc. natūrali, profesionali, nišinė, marokietiška grožio puoselėjimo priemonių linija NECTAROME, praturtinta aukščiausios klasės terapiniais eteriniais ir natūraliais aliejais, vaistinių, aromaterapinių žolelių ir naudingų augalų komponentais pavers grožio procedūras prabangia lepinimo terapija.

Unikali linija Nectarome viena geriausių savo savo sektoriuje, įvertinta Prabangių kosmetikos gaminių asociacijos aukščiausiu įvertinimu, pelnytai atsiduria žinomų žiniasklaidos priemonių (VOGUE, LUXURY LONDON, THE TELEGRAPH, EURONEWS, FORBES...) dėmesio centre, naudojama geriausiuose pasaulio SPA centruose, privačiuose grožio ir sveikatos kabinetuose, prabangiuose viešbučiuose - Mandarin Oriental, Royal Mansour, Les Deux Tours, Radisson Blue, Four Seasons, Riad Melhoun & Spa, Sofitel, Les Jardins de la Medina..

Tikime, kad Jūsų klientai verti tik to, kas geriausia, todėl siūlome juos lepinti natūraliomis, gurmaniškomis ir išskirtinės kokybės priemonėmis, kurios puoselėja ne tik kūną, bet ir sielą.

Siūlome visišką paramą Lietuvos specialistams:

Auditas ir konsultacijos,

SPA produktų ir pardavimo mokymai,

Produkcijos katalogai,

Procedūrų, terapijų protokolai.

Susisiekite su mumis
[email protected]