SPIANATO KVIEČIA BENDRADARBIAUTI GERIAUSIUS

Kviečiame viešbučių ir SPA centrų grožio ir sveikatos procedūrų meistrus bendradarbiauti ir kartu sukurti nepamirštamus pojūčius savo klientams.

SPIANATO asortimente svarbią vietą užimanti profesionali marokietiška grožio puoselėjimo priemonių linija NECTAROME, praturtinta aukščiausios klasės terapiniais eteriniais ir natūraliais aliejais, vaistinių, aromaterapinių žolelių ir naudingų augalų komponentais ne tik veiksmingai sudrėkins, pamaitins viso kūno odą, bet ir padės efektyviai atlikti odos šveitimo, jauninimo procedūras.

Mūsų siūloma sertifikuota, unikali produkcija – viena iš geriausių savo nišoje, savo sektoriuje įvertinta Prabangių kosmetikos gaminių asociacijos aukščiausiu įvertinimu, pelnytai atsiduria žinomų žiniasklaidos priemonių (VOGUE, LUXURY LONDON, THE TELEGRAPH, EURONEWS, FORBES…) dėmesio centre.

Linija NECTAROME naudojama geriausiuose pasaulio SPA centruose, prabangiuose viešbučiuose (Mandarin Oriental, Radisson Blue, Royal Mansour Marrakech, Four Seasons, Sofitel).

Sodrūs, nišiniai rytietiški NECTAROME produktų kvapai suteiks užburiantį aromaterapinį poveikį. Iš natūralių ir geriausių gamtoje surinktų komponentų pagamintos priemonės pavers grožio procedūras prabangia kūno lepinimo ir sielos terapija.

Siūlome visišką paramą Lietuvos specialistams:

  • Auditas ir konsultacijos,
  • SPA produktų ir pardavimo mokymai,
  • Produkcijos katalogai,
  • Procedūrų, terapijų protokolai.

Tikime, kad Jūsų klientai verti tik to, kas geriausia, todėl siūlome juos lepinti natūraliomis, gurmaniškomis ir išskirtinės kokybės priemonėmis, kurios puoselėja ne tik kūną, bet ir sielą.

Susisiekite su mumis:

[email protected] arba tel.: +37063603449