ekologiška-kosmetika-nectarome

Mūsų favoritas – prabangaus natūralumo kūrinys,  kurio ašis sukasi aplink karališkąjį argano medį. Aukčiausios SPA klasės kosmetikos linija NECTAROME

Daugiau kaip 20 metų kompanija NECTAROME specializuojasi fitoterapijos ir aromaterapijos (medicinos atšakos, besiremiančios įvairių augalų ir jų eterinių aliejų panaudojimu gydymo tikslams), augalinių žaliavų distiliavimo srityse.
Kompanijos nuopelnas – tradicinių protokolų ir receptų standartizavimas, veiksmingų natūralių ekologiškų produktų kūrimas. Produktai savo poveikiu ir naudojimo malonumu stebina ne tik užsienio klientus, bet ir pačius žinovus – marokiečius. Rezultatas – maksimalus naudojimo efektyvumas ir kerintis poveikis odai bei sielai.

Mokslinė bazė ir SPA ekspertizė

Unikalias marokietiško grožio puoselėjimo ritualų paslaptis NECTAROME kūrėjai 1997 m. pasidalino su visu pasauliu. Pagrindiniai komandos banginiai, ant kurių pečių iškilo kompaniją lydinti sėkmė, – nemažai apdovanojimų pelnę ekspertai:

  • profesorius, biomokslų daktaras, patyręs tarptautinės SPA klasės ekspertas, fito-aromaterapijos specialistas;
  • farmacijos mokslų daktaras, aromaterapijos specialistas;
  • chemijos mokslų daktaras, kosmetikos receptūros kūrėjas- profesionalas

suvienijo savo žinias, kad iš jų bendradarbiavimo gimtų marokietiškų grožio ritualų paslaptimis praturtinta, stiprinanti sveikatą, švelni, bet itin veiksminga veido ir kūno odos priežiūros priemonių linija.

Nepaprasta vieta, kurioje gimsta stebuklai

Tam, kad įgyvendintų savo svajonę, NECTAROME kūrėjai Maroke, netoli Marakešo esančiame vaizdingame Aurikos slėnyje įkūrė pirmąjį ekologinį, aromaterapinį sodą, kuriame pradėjo veikti nedidelė gamybos linija. Kruopščiai prižiūrimame sode auga apie 50 aromatinių medicininių ir dekoratyvinių augalų, kilusių iš šio Maroko regiono. Visa tai leidžia nuolat stebėti augalus, tirti jų veikliąsias medžiagas ir kurti aukštos kokybės, efektyvius produktus. Augalai auginami laikantis visų organinės žemdirbystės taisyklių – jokių cheminių trąšų, pesticidų, kenksmingų reagentų, o žemė apdirbama laikantis aukštų agrotechninių reikalavimų. Kompanija aktyviai prisideda prie visuomenės švietimo ir vietos socialinių problemų sprendimo. Aromaterapinių augalų sodas yra atviras visuomenei, todėl ekskursijų metu žmonės gali susipažinti su vietinėmis augalų kultūromis, gerosiomis jų savybėmis ir jų naudojimo būdais. Šiame regione NECTAROME yra pagrindinis darbdavys, todėl kompanija itin prisideda prie vietos gyventojų socialinės gerovės.

Kompanijos tikslas ir įsipareigojimai

Ekologinė etika – esminis priemonių kūrėjų prioritetas. Produkcija nėra testuojama su gyvūnais, jos sudėtyje nėra žalingų sudedamųjų dalių, tokių kaip parafinas, parabenai, ftalatai, nuodingi skiedikliai, silikonai. Kompanija įsipareigoja tiekti kuo natūralesnius, aukštos kokybės, sertifikuotus SPA produktus, saugoti regiono ir Maroko daugialypės kultūros ir tradicijų paveldą. Nuostabūs, rafinuoti gamtos kvapai, pažadinantys jausmus ir atskleidžiantys berberų grožio ir sveikatos ritualų paslaptis – visą tai galima atrasti prabangiuose linijos produktuose.

  onssa