Natūralūs ekologiški produktai

Natūralūs ekologiški produktai – prabanga odai, įkvėpta paprastumo.

ekologiška-kosmetika-nectarome

Mūsų pirmasis favoritas – prabangaus natūralumo kūrinys,  kurio ašis sukasi aplink karališkąjį argano medį. Aukčiausios SPA klasės kosmetikos linija NECTAROME.

Daugiau kaip 20 metų  kompanija specializuojasi fito ir aromaterapijos (medicinos atšakos, besiremiančios įvairių augalų ir jų eterinių aliejų panaudojimu gydymo tikslams), augalinių žaliavų distiliavimo srityse.

Kuriant unikalius linijos produktus, NECTAROME – Natūralūs ekologiški produktai semiasi įkvėpimo iš savo krašto istorinio turto. Neiškraipant tradicinio Hammam, naujos priemonės papildomos šiuolaikiniais veiklos metodais, atrenkant tik geriausius komponentus. Rezultatas – maksimalus naudojimo efektyvumas ir kerintis poveikis odai ir sielai.

Kompanijos nuopelnas – tradicinių protokolų ir receptų standartizavimas, veiksmingų natūralių ekologiškų produktų kūrimas, kurie savo poveikiu ir naudojimo malonumu stebina ne tik užsienio klientus, bet ir pačius žinovus-marokiečius. Senovės Afrikos tradicijų išmintis vienijama su mokslo pagrįstomis žiniomis ir pasiekimais. Aukštos kokybės ir efektyvumo dėka, profesionali kosmetika naudojama geriausiuose  SPA, sveikatingumo centruose, prabangiuose viešbučiuose, taip pat adaptuota individualių vartotojų poreikiams. Nuolat vedami seminarai ir dėstomos augalų mokslų disciplinos.

Mokslinė bazė ir SPA ekspertizė

Senos arabiškos grožio puoselėjimo ir sveikatos stiprinimo tradicijos – ištisas ritualas marokiečių, ypač moterų SPA kultūroje. Biomokslų daktaras, patyręs tarptautinės SPA klasės ekspertas, vaistininkas ir chemikas – komandos banginiai, ant kurių laikosi kompaniją lydintis sėkmės garantas. Pelnęs nemažai apdovanojimų, šis įstabus ekspertų bendradarbiavimo rezultatas – švelnus bet itin veiksmingas rūpinimasis veido ir kūno oda, marokietiškų grožio ritualų paslapčių atskleidimas, sveikatos stiprinimas.

Terapinės klasės eteriniai aliejai – Natūralūs ekologiški produktai

Siekiant aukščiausio produktų efektyvumo, fizinių ir psichologinių poreikių patenkinimo, svarų vaidmenį vaidina eteriniai aliejai. NECTAROME – Natūralūs ekologiški produktai, kosmetiniai ir vidinio vartojimo aliejų kompleksai išgaunami meistriškai sukryžiuojant standartizuotus terapinės klasės eterinius su pirmojo šalto spaudimo argano aliejumi. Pats argano aliejus išgaunamas unikaliu tradiciniu būdu.

Terapinės klasės standartas  – absoliučiai kitoks aliejų lygis. Norint išgauti vieną lašą terapinės klasės eterinio aliejaus, reikia nuo 2 iki 50 kg augalinės žaliavos. Gamybos procese augalų bioaktyvių komponentų sudėtis nekinta, išlaikoma kokią ją sukurė pati gamta. Užtikrinama 100% terapinė kokybė ir poveikis.

Vieno ir to paties augalo kompozicijos gali sudaryti skirtingus cheminius junginius. Net nedideli aliejų išgavimo proceso nesvarumai dramatiškai sumažina produkto kokybę. Atidžiai kontroliuojama, kad kiekvienoje produktų partijoje būtų išsaugoti visi naudingi augalų komponentai. Komandą vienija bendras tikslas – kurti daugiafunkcines kosmetines priemones, laikantis šių gamybos principų:

– Griežta žaliavos atranka. Izoliuojami augalų biologiškai aktyvūs komponentai i į juos reaguojančios esencijos. Atliekami laboratoriniai tyrimai. Moksliškai įrodytas veiksmingumas;

– Nuodugnus sudėties analizavimas, moksliškai aprobuotas ingredientų santykis. Naudojamos augalų ištraukos molekuliniame lygmenyje. Kontroliuojamas žaliavų rinkimo laikas, augalų genėjimo laikotarpiai, dirvožiemio tipas, vieta;

– Distiliavimo procesas vyksta pagal griežtą temperatūros ir slėgio kontrolę. Po distiliavimo renkami tik 100% eteriniai aliejai. Eterinių aliejų gavimo metodai yra griežtai saugomi.

Kompanijos tikslas ir įsipareigojimai

Ekologinė etika – esminis  kosmetinių priemonių kūrimo prioritetas. Aktyvūs komponentai renkami laukinėje gamtoje, Maroko Atlaso kalnų papėdėje arba kruopščiai užauginami suprojektuotame bio-aromatingame sode, įsikūrusiame vaizdingame slėnyje netoli Marakešo. Augalų auginimas laikantis organinės žemdirbystės taisyklių – jokių cheminių trašų, pesticidų, kenksmingų reagentų. Žemės apdirbimas, laikantis agrotechninių reikalavimų.

Produkcija nėra testuojama ant gyvūnų, sudėtyje neturi žalingų sudedamųjų dalių, tokių kaip parafino, parabenų, ftalatų, nuodingų skiediklių, silikonų. Išskirtinės priemonių saugojimo sąlygos – sandariai uždaromi tamsaus stiklo laboratoriniai indai, kurių užtamsinimo koeficientas siekia daugiau kaip 50 proc. Kompanijos įsipareigojimai – teikti kuo labiau natūralius aukštos kokybės sertifikuotus SPA produktus, skatinti saugoti regiono ir Maroko daugialypės kultūros ir tradicijų paveldo turtus.

Nuostabūs rafinuoti gamtos kvapai. Jausmų pabudimas, berberų grožio ir sveikatos ritualų paslapčių atskleidimas kiekviename produkte.

Plačiau: www.nectarome.com

Tūkstančius metų jūrų kempines žmonės naudoja kasdieniams higienos ritualams. Unikalios, tik šioms kempinėms būdingos terapinės savybės įtakoja SPA procedūrų efektyvumą ir naudojimo malonumą. Natūralus gamtos stebuklas leidžia lepintis vandens malonumais bei mėgautis spindinčia, švelnia, elastinga oda.

KOKKINOS  Šeimos verslas garsėja jūros dugno gėrybių – kempinių (pinčių), kriauklių žvejyba, apdorojimu ir ekologiškų SPA produktų aukščiausia teikimo kokybe.

Kompanijos jūros produktų perdirbimo gamyklėlė savo darbą sėkmingai tęsia nuo 1800 m. Šeimos amatas perduodamas iš kartos į kartą. Didžioji patirtis, profesionalumas, gili pagarba vertingiems jūros organizmams pasaulinėje rinkoje KOKKINOS išskyrė kaip vieną iš pirmaujančiųjų kompanijų – ekspertų. Produktų kokybės ir paslaugų profesionalumo rezultatas – puikios asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

Atsidavimas savo darbui

Pinčių paieška ir žvejyba vyksta senu tradiciniu būdu. Profesionalūs jūros lobių rinkėjai neria į 25-60 metrų gilumą. Prisijungę deguonies vamzdeliu prie laivo narai kruopščiai apžiūrinėja dugną, rastas kempines renka į tinklą, valo.

Po gausaus derliaus prasideda produktų apdorojimas. Kartą per metus, įprastai nuo rugsėjo pabaigos iki spalio pradžios valčių flotilės grįžta į gimtąją Graikijos Kalymnos salą. Būsimi SPA produktai rūšiuojami ir apkarpomi patyrusiais darbuotojais, įprastai jau į pensiją išėjusiais buvusiais narais-kempinių rinkėjais. Kodėl jais? Atsakymas paprastas – aistra savo darbui, profesijos meistriškumas, galimybė dar kartą „atnaujinti“ prisiminimus iš gimtojo jūros gelmių pasaulio. Visas produktų apdorojimo procesas yra išskirtinai rankų darbo, be šiuolaikinių automatinių metodų pagalbos.

Kompanijos misija ir įsipareigojimai

Pinčių paieškai KOKKINOS kompanijos žvejybos valčių flotilės keliauja po įvairias pasaulio vietas. Naudojami tik ekologiški surinkimo metodai –  narai renka tik suaugusias kempines, smulkesnias paliekant augti toliau. Visos kempinės žvejojamos nedraskant jūros dugno, o kruopščiai jas surenkant.

Darbai griežtai kontroliuojami CITES (nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencija) rėmuose. Taip užtikrinama jūros ekologinė pusiausvyrą ir tik aukščiausios kokybės natūralių higienos produktų teikimas.

natūralūs-ekologiški-produktai

MEDICATA FILIA (lot. Gydančioji duktė) – tai šeimos verslas, gimęs vaistinės laboratorijoje 1994 m. Šiuo metu moderni farmacijos įmonė bendradarbiauja su Lietuvos gydytojais – apiterapeutais ir fitoterapeutais, kuriant efektyvius sveikatos produktus: vaistus, maisto papildus ir kosmetikos priemones su bičių produktais. Švari ir saugi gamybos aplinka leidžia mažoje pakuotėje sukoncentruoti tai, kas geriausia iš gamtos.

Modernioje laboratorijoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie rūpinasi aukščiausia produktų kokybe. Gamybos procesuose išlaikomos bičių produktų natūralios savybes. Naudojamas medus, propolis,  žiedadulkės ir vaistažolės kilo iš Lietuvos pievų. Įsigyjant žaliavas įmonė remia Lietuvos smulkiuosius bitininkystės ir augalininkystės ūkius.

Namų SPA prasideda nuo sveikos odos
Natūralūs ekologiški produktai

Kosmetinės priemonės su bičių produktais yra natūralios ir efektyvios, be jokių sveikatai žalingų priedų. Praturtinti augalų ekstraktais, natūralios prigimties komponentais odos tepalai-balzamai skirti specifinei higieniniai veido ir kūno priežiūrai. Užtikrinama aukščiausia kokybė.

Geroji gamybos praktika

MEDICATA FILIA viena pirmųjų Lietuvoje įdiegė Gerąją gamybos praktiką (angl. GMP- Good manufacturing practice). Tai kokybės užtikrinimo sistema, garantuojanti, kad gaminami, sandėliuojami ir platinami produktai yra aukščiausios kokybės bei saugūs vartot

Natūralūs ekologiški produktai

Gamybos ir pakavimo patalpos yra licenzijuotos ir reguliariai audituojamos, kad atitiktų šį aukščiausią kokybės standartą. Produkcija sėkmingai papildo Lietuvos žinomiausių vaistinių lentynas, teikiama į sveikatos ir grožio puoselėjimo centrus, sanatorijas. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su užsienio partneriais. Narystė: Lietuvos Pramonininkų Konfederacija, Lietuvos farmacijos pramonės įmonių asociacija, Lietuvos apiterapeutų asociacija, Vokietijos Apiterapeutų draugija.