Purškiamas Damasko rožių vanduo – aukščiausios kokybės rafinuoto kvapo, neriboto naudojimo priemonė. Tinka kasdienei veido ir kūno odos atgaivai po dušo, plaukams po skalavimo, veido valymo procedūrų, makiažo užbaigimui. Hidrolatas išgautas distiliacijos būdu, paveikus vandens garais jautrius Damasko rožių pumpurus ir žiedpalius. Taip gaminamas aukščiausios kokybės koncentruotas natūralus vanduo, o ne šalutinis eterinio aliejaus gamybos produktas.

– Rekomenduojama naudoti jautrios odos priežiūrai;

– Padeda reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, poras sutraukiantis poveikis;

– Pasižymi tonizuojančiu, regeneraciniu, anti-senėjimo poveikiu.

Nupurškus veidą, itin smulkūs lašeliai įtakoja dar gilesnį ir greitesnį veido priemonių – kremų, aliejų veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į odą, neutralizuoja kieto vandens nuosėdas. Neriboto naudojimo odos drėkiklis po saulės vonių, skrydžio metu. Idealiai tinka naudoti patalpoje, kurioje yra oro kondicionierius.

Naudojimas.

Papurškiant ant odos leisti susigerti natūraliai.

Sužinokite daugiau

*1 litrui Nectarome gėlių vandeniui pagaminti tenka iki 2 tonų žiedlapių, todėl gamyba vyksta tik vienu metų laiku.

Dėl ypatingo gamybos proceso visos veikliosios augalų medžiagos išlaikomos tokios, kokios jos aptinkamos natūralioje gamtoje.

Spianato Logo

SPIANATO – oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Maloniai kviečiame susipažinti su nedideliu, tačiau unikaliu asortimentu. Užtikriname aukščiausią kokybę. Siekiame dalintis savo profesionaliomis žiniomis bei giliomis tradicijomis paremtu požiūriu į kūno puoselėjimo kultūrą.

ParduotuvėKontaktaiTaisyklės ir sąlygosApie NectaromeD.U.K.