Natūrali, šilko švelnumo balinta Kokkinos jūros kempinė – aukščiausios klasės jūros dugno produktas. Jūros kempinė visiškai nedirgina prausiamos odos, seniai naudojama naujagimių maudynėms nuo pat pirmųjų dienų. Natūraliu būdu išbalintas produktas skirtas labai jautrios, dirglios, alergiškos, plonos odos priežiūrai. Patogus dydis prižiūrint veido odą (makiažo, kaukių valymui), kruopščiai ir švelniai valo jos nepažeidžiant, tuo pačiu metu tonizuoja veido raumenis, aktyvina kraujotakos sistemą. Kempinės naudojimo rezultatas – aksominė, lygi ir spindinti oda, efektyvus valymas jos nedirginant. Naudojimo privalumai:

– Ekologiškas, hipoalergeninis produktas;

– Savyje turi natūralių fermentų, kurie neleidžia daugintis pelėsiui ir bakterijoms;

– Gali sugerti 20-50 kartų daugiau, nei sveria pati. Gausiai suputoja;

– Kempinė ilgai tarnauja, higieniška (skirtingai nei sintetinės kempinės, vidinės struktūros natūralių kanalų dėka nesulaiko savyje prausimosi priemonių likučių);

– Naudojami tik ekologiški kempinių surinkimo metodai. Visas apdorojimo procesas yra išskirtinai rankų darbo, be šiuolaikinių automatinių žvejybos ir apdorojimo būdų pagalbos;

Pakuotė pagaminta iš perdirbto popieriaus siekiant pabrėžti produkto natūralumą.

Sudėtis. 100 proc.natūralus, suyrantis, gamtos neteršiantis jūros dugno produktas.

Dydis. 10-12 cm.

N.B. Jūros kempinės yra natūraliai susiformavusios, apdirbamos rankomis, todėl gali skirtis jų dydžiai, atspalvis, forma.

Kilmės šalis. Graikija.


Tūkstančius metų jūros kempines žmonės naudoja kasdieniams higienos ritualams. Unikalios, tik šioms kempinėms būdingos terapinės savybės daro įtaką SPA procedūrų efektyvumui ir naudojimo malonumui. Per daugybę metų jūros gelmėse išsivysčiusios porėtos kempinės pasižymi puikiu sugeriančiu poveikiu, todėl šis natūralus gamtos stebuklas leidžia lepinimąsi vandens procedūromis paversti aukščiausios kokybės SPA malonumais, po kurių galima mėgautis spindinčia, švelnia ir elastinga oda.

Kompanijos jūros produktų perdirbimo gamyklėlė savo darbą sėkmingai tęsia nuo 1800 m. Šeimos amatas perduodamas iš kartos į kartą. Didelė patirtis, profesionalumas, gili pagarba vertingiems jūros organizmams KOKKINOS išskyrė pasaulinėje rinkoje ir padėjo jai tapti viena iš pirmaujančiųjų kompanijų, pelniusių ekspertų titulą. Produktų kokybės ir profesionalių paslaugų rezultatas – puikios asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

Atsidavimas savo darbui

Pinčių paieška ir žvejyba vyksta senuoju, tradiciniu būdu. Natūralias kempines nėra lengva surasti, nes jos aptinkamos jūros dugne, vietose, kuriose yra nedidelių srovių. Profesionalūs jūros lobių rinkėjai neria į 25-60 metrų gilumą. Narai, prie laivo prisijungę deguonies vamzdeliu, kruopščiai apžiūrinėja dugną, o rastas kempines renka į tinklą, jas valo.

Po gausaus derliaus surinkimo prasideda produktų apdorojimas. Kartą per metus, įprastai nuo rugsėjo pabaigos iki spalio pradžios, valčių flotilės grįžta į gimtąją Graikijos Kalymnos salą. Būsimi SPA produktai rūšiuojami ir apkarpomi patyrusių darbuotojų, dažniausiai jau į pensiją išėjusių buvusių narų – kempinių rinkėjų. Kodėl tai daro jie? Atsakymas paprastas – aistra savo darbui, profesijos meistriškumas, galimybė dar kartą atgaivinti prisiminimus apie gimtosios jūros gelmių pasaulį. Visas produktų apdorojimo procesas yra atliekamas tik rankomis, nenaudojant jokių šiuolaikinių automatinių technologijų.


Kompanijos misija ir įsipareigojimai

Pinčių paieškai KOKKINOS kompanijos žvejybos valčių flotilės keliauja po įvairias pasaulio vietas tam, kad savo klientams pateiktų pačius geriausius produktus. Naudojami tik ekologiški surinkimo metodai – narai renka tik suaugusias kempines, smulkesnes palikdami toliau augti. Visos kempinės surenkamos labai kruopščiai ir atsakingai, stengiamasi jokiu būdu nepadaryti žalos jūros dugnui.
Visi žvejybos darbai vyksta laikantis griežtų CITES – (Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos) normų. Taip užtikrinama, kad žvejybos metu nebūtų sutrikdyta ekologinė jūros pusiausvyra, o klientai džiaugtųsi atsakingai surinktais, aukščiausios kokybės, natūraliais higienos produktais.

KOKKINOS. NATŪRALIOS JŪROS KEMPINĖS. PAMATYKITE IŠ ARTI.

 

 

 

Spianato Logo

SPIANATO – oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Maloniai kviečiame susipažinti su nedideliu, tačiau unikaliu asortimentu. Užtikriname aukščiausią kokybę. Siekiame dalintis savo profesionaliomis žiniomis bei giliomis tradicijomis paremtu požiūriu į kūno puoselėjimo kultūrą.

ParduotuvėKontaktaiTaisyklės ir sąlygosApie NectaromeD.U.K.