Natūralus juodojo muilo gomažas su eukaliptais – premium SPA odos priežiūros priemonė. Nectarome yra pirmoji Maroko kompanija, išleidusi juodąjį muilą su eukalipto eteriniu aliejumi. Pagrindinė veiklioji medžiaga išgaunama išskirtinai iš pirmojo šalto spaudimo alyvuogių kauliukų aliejaus. Aukščiausios kokybės natūralių komponentų derinys naudojamas odos eksfoliacijai/nusisluoksniavimui ir paruošia ją šveitimui. Priemonė švelniai, bet efektyviai šalina negyvas epidermio ląsteles nekenkiant odos struktūrai. Negyvos odos ląsteles brinksta ir lengvai, naudojant specialią šveitimo pirštinę/kempinę lengvai šalinamos nuo kūno paviršiaus. Valant odą šiuo metodu suaktyvinama kraujo mikrocirkuliacija ir limfos apytaka, veiksmingai švarinamos poros. Oda tampa švelni, elastinga. Gomažas giliai maitina, sukurtas intensyviam odos atnaujinimui. Sudėtyje esanti koncentruota, terapinės klasės eukaliptų eterinio aliejaus esencija gomažui suteikia papildomų antiseptinių, priešuždegiminių savybių, giluminį respiracinį poveikį. Komponentai 100 % aktyvūs. Be cheminių, sintetinių medžiagų.

Naudojimas.

Priemonę naudokite kai oda yra įšilusi ir drėgna (geriausia – pirtyje, galimi variantai – vonioje, duše).

Rankose susukite nedidelį  1-3 cm skersmens gomažo pastos kamuoliuką ir lėtai sukamaisiais judesiais įtrinkite odą (vengti patekimo į akis, gleivines). Palikite ant kūno apie 10-15 minučių (ant veido 3-5 minutes – jautriai odai naudoti nereikomenduojama).

Nušveiskite odą su šveitimo pirštine. Kruopščiai nuplaukite.

 

N.B.Vaikams iki 6 metų priemonės naudoti nerekomenduojama.

Gomažo gaminimo būdai, sudėtis, savybės skiriasi, todėl laiduojame tik už mūsų atstovaujamąjį produktą.

  • Produktas gaminamas išskirtinai iš juodųjų alyvuogių kauliukų aliejaus, ne alyvuogių išspaudų;
  • Juodojo muilo kvapas neturėtų priminti žuvies kvapo (tai reiškia, kad gomažo muilinimui buvo naudoti žuvų atliekų produktai);
  • Juodasis muilas neturėtų kvepėti benzinu (tai reiškia, kad jis yra maišytas su kenksmingais odai naftos produktais tamsiai spalvai išgauti).

Priemonė gaminama iš augalinės kilmės ir tik aukščiausios kokybės ingredientų, todėl priklausomai nuo sudėties ir ingredientų kilmės,  gomažo spalva svyruoja nuo tamsiai rudos iki žalsvos.

Spianato Logo

SPIANATO – oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Maloniai kviečiame susipažinti su nedideliu, tačiau unikaliu asortimentu. Užtikriname aukščiausią kokybę. Siekiame dalintis savo profesionaliomis žiniomis bei giliomis tradicijomis paremtu požiūriu į kūno puoselėjimo kultūrą.

ParduotuvėKontaktaiTaisyklės ir sąlygosApie NectaromeD.U.K.