Tegul stresas ir įtampa dingsta gaivaus dušo lietaus akimirkoje. Gaivinamojo terapinio SPA poveikio dušo gelis „Mėta“ kreminės putos švelniai valo ir drėkina odą. Natūralus terapinės klasės mėtų, verbenų, mairūnų, čiobrelių ir šalavijų eterinių aliejų junginys palieka gaivų kvapą ant kūno. Priemonė visiškai biologiškai skaidoma, fiziologiškai pritaikyta odos pH, išlaikydama odos natūralią pusiausvyrą, todėl tinka kasdieniam naudojimui. Be cheminių dažiklių ir sintetinių kvapų, sulfatų, parabenų, ftalatų, silikono, parafino. Aromaterapijoje mėtos esencija yra žinoma dėl savo tonizuojančių, gaivinančių ir dezodoruojančių savybių.

Naudojimas.

Priemonę naudokite ant drėgno kūno ir švelniai masažuokite. Kruopščiai nuskalaukite. Esant poreikiui, procedūrą pakartokite.

 

Spianato Logo

„Spianato SPA“ – oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Maloniai kviečiame susipažinti su nedideliu, tačiau unikaliu asortimentu. Užtikriname aukščiausią kokybę. Siekiame dalintis savo profesionaliomis žiniomis bei giliomis tradicijomis paremtu požiūriu į kūno puoselėjimo kultūrą.

ParduotuvėKontaktaiTaisyklės ir sąlygosApie NectaromeD.U.K.