Juodgrūdžių / juodųjų kmynų sėklų aliejus – pačios aukščiausios kokybės ir su tik jam būdingu natūraliu, egzotiškai subtiliu aromatu. Nerafinuotas, itin turtingos naudingų komponentų sudėties (piolinesočiųjų rūgščių gausa), pirmojo šalto spaudimo produktas yra puikus imuninės sistemos reguliatorius. Padeda kovoti su sąnarių skausmais, naudojamas plaukų stiprinimo ritualuose, pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu.

Naudojimas.

Vidiniam vartojimui šį aliejų galima skanauti su medumi arba su augaliniu aliejumi, sumaišant pusę arbatinio šaukštelio su dideliu šaukštu medaus ar aliejaus.

Puikiai tinka respiraciniam naudojimui – įkvėpti  (į dubenį karšto vandens įpilkite kelis lašus aliejaus). Kartu su kitu augaliniu aliejumi naudoti  masažui arba tepti plaukus (naudoti ant drėgnų plaukų ir galvos odos). Naudojamas esant jautriai, sudirgusiai, sausai, suskeldėjusiai odai.

 

N.B. Neštumo, žindymo metų naudoti nerekomenduojama.

Juodgrūdžių aliejaus gaminimo būdai, sudėtis, savybės skiriasi, todėl laiduojame tik už mūsų atstovaujamąjį produktą.

 

Spianato Logo

„Spianato SPA“ – oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Maloniai kviečiame susipažinti su nedideliu, tačiau unikaliu asortimentu. Užtikriname aukščiausią kokybę. Siekiame dalintis savo profesionaliomis žiniomis bei giliomis tradicijomis paremtu požiūriu į kūno puoselėjimo kultūrą.

ParduotuvėKontaktaiTaisyklės ir sąlygosApie NectaromeD.U.K.