Maloniai kūną sušildantis vanduo ir maži, iš išorės paprasti, tačiau nepaprastu turiniu pripildyti buteliukai, kuriuos atidarius ore pasklinda atpalaiduojantys ir energijos naujai dienai suteikiantys rozmarinų, verbenų ir apelsinų žiedlapių terapiniai aromatai, o jų turiniui pasklidus ant kūno, oda tampa švelni, elastinga, švytinti, plaukai glotnūs ir žvilgantys. SPA malonumai bei rytietiška aromoterapija padeda atsipalaiduoti, sustabdyti laiko tėkmę ir pajusti tikrąją kūno ir minčių harmoniją.

Visi šie potyriai, kuriuos dovanoja išskirtinės iš Maroko kalnų, Graikijos krantus skalaujančių jūrų gelmių, kvepiančių Lietuvos pievų ir kitų, savo gamtos turtais garsėjančių vietų atkeliavusios grožio puoselėjimo tradicijos, telpa į paprastumu ir išskirtine prabanga dvelkiantį „Spianato“ grožio ir SPA priemonių asortimentą.

Didžiuojamės būdami oficialiais išskirtinių, sertifikuotų ir prabangios klasės kosmetikos  sektoriaus apdovanojimus pelniusių natūralių, ilgametes šeimos tradicijas puoselėjančių ir mokslo žiniomis grįstų grožio ir SPA priemonių atstovais Lietuvoje.

„Spianato“ asortimente – nuo aukščiausios klasės natūralių medaus korio porėtumo jūros kempinių, skirtų veido ir kūno odos priežiūrai, natūralių lietuviškų kosmetinių priemonių su bičių produktais iki rytietiška prabanga dvelkiančių ir SPA terapiniu poveikiu pasižyminčių aliejinių kompleksų, kaukių, šveitiklių, jūros druskų, kurių sudėtyje naudojami ekologiški produktai, auginami ir renkami laukinėje gamtoje.

Mūsų vizija – pasiūlyti jums geriausias, iš natūralių medžiagų, su meile pagamintas grožio puoselėjimo priemones, kurios patenkintų net tik išrankiausių Lietuvos SPA ir sveikatingumo centrų klientų poreikius, bet ir suteiktų galimybę  prabangiausiais SPA malonumais kasdien lepintis tiesiog savo namuose.

„Spianato“ asortimente svarbią vietą užima profesionali marokietiška grožio puoselėjimo priemonių linijų „Nectarome“, kurią prabangioms procedūroms naudoja geriausi pasaulio SPA centrai, tačiau ji pritaikyta ir individualiam vartojimui savo namuose, todėl yra tapusi neatsiejama išskirtinių pojūčių mėgėjų vonios bei pirties malonumų dalimi.  Esame įsitikinę, kad visa tai, kas yra geriausia, slypi paprastume. Manome, kad vertingiausia ir didžiausia prabanga šiandien yra tai, kas yra natūralu, ekologiška ir meistriškai sukurta harmonijoje su gamta.

Mūsų požiūrį į vertybes atspindi ir mūsų vardas. „Spianato“ muzikoje reiškia kūrinio atlikimą paprastai, be patoso, leidžiant atsiskleisti melodijos skambėjimo harmonijai ir tolygumui.

Būtent tokios yra ir „Spianato“ atstovaujamos grožio bei SPA priemonės. Visos jos yra gimusios iš natūralaus paprastumo, su dideliu atsidavimu savo darbui ir pagarba gamtai, kruopščiai rankomis renkant natūralius augalus, jų sudėtines dalis. Pasitelkiant mokslo žinias išgaunamos vertingiausios augalų veikliosios medžiagos, kurios sujungiamos į harmoningus kūną puoselėjančius gaminius.

Kiekviena mūsų siūloma grožio puoselėjimo priemonė – tai unikali istorija, kuriama sujungus gamtos aromatus ir terapinį SPA poveikį. Tai – turtinga, brandi istorija, kurios siunčiamą žinutę galima patirti per visų pojūčių prizmę. Nuo lietuviškų vaistinių medetkų ekstraktų iki prabangaus argano aliejaus – kiekvienas komponentas yra aukščiausios terapinės klasės, savo gerosiomis savybėmis, išskirtiniais aromatais sukuria unikalias grožio puoselėjimo priemones, kurios maudynėms vonioje, pirties malonumams bei kasdieniams ryto bei vakaro grožio ritualams suteikia naujų spalvų, pakylėdamas juos į profesionalaus SPA lygį.

„Spianato“ kruopščiai atrinktos grožio puoselėjimo ir SPA priemonės yra skirtos paprastumo gurmanams, vertinantiems natūralią prabangą, aukščiausią kokybę, išskirtinius aromatus bei pojūčius, kurie mėgavimąsi aromatinga vonia, odos valymo, maitinimo, plaukų stiprinimo procedūras paverčia prabangia kūno ir sielos terapija.