DUK

 • Ką galima įsigyti SPIANATO el.parduotuvėje?
  Spianato.lt – oficialiai SPA kosmetika ir higienos priemonėmis prekiaujanti interneto parduotuvė, galinti Jums pasiūlyti nedidelį, tačiau išskirtinį natūralių, aukščiausios klasės prekių asortimentą. Čia galite įsigyti premium SPA kosmetinių priemonių, grožio puoselėjimo ir sveikatos higienos produktų, priemonių vyrams ir kitokių produktų.
 • Kaip pirkti?
  Iš pradžių pasirinkite prekę kurią norėtumėte įsigyti. Jūsų patogumui prekės grupuojamos pagal kategorijas (kam ji skirta).  Prekes galite išsirinkti ir pagal prekių ženklus.
  Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“. Jei pageidaujate išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Krepšelio“ atmintyje.  Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis. Norėdami peržiūrėti pasirinktas prekes spauskite  „Peržiūrėti krepšelį“. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktą prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą. Po koregavimo spauskite mygtuką  „Apmokėjimas“. Po užsakymo išsiuntimo Jūsų nurodytu el. paštu gausite el.žinutę – užsakymo patvirtinimą.
 • Mano paskyra, kas tai?
  Turėdami pirkėjo paskyrą, galėsite greičiau ir paprasčiau užsakyti ir atsiskaityti už prekes. Pirkdami gaminius Jūs neturėsite kaskart gaišti laiko savo duomenims (adresui, vardui ir pavardei, kontaktinei informacijai) įvesti, jie bus rodomi automatiškai. Taip pat galėsite peržiūrėti užsakymų istoriją. Pirkti galima ir nesukūrus savo paskyros.
 • Ar galima už prekes atsiskaityti kurjeriui?
  Ne. Prekės išsiunčiamos tik už jas apmokėjus. 
 • Ar Jūsų prekių kainos yra su PVM?
  Taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.
 • Ar galima pirkti prekes išsimokėtinai?
  Ne, mūsų internetinėje parduotuvėje nėra galimybės įsigyti prekių lizingo būdu.
 • Ar galima sumokėti už prekę vienam asmeniui, o prekę pristatyti kitam?
  Taip. Pasirinkdami pristatymo būdą, pažymėkite „Siųsti kitu adresu“  ir įveskite asmens, kuriam pageidaujate, jog būtų pristatyta prekė, duomenis.
 • Kaip žinoti, kad užsakymas gautas ir vykdomas?
  Visi pranešimai apie gautus, vykdomus ir įvykdytus užsakymus yra siunčiami nurodytu el. paštu.
 • Užsakyme noriu pateikti daugiau informacijos (durų kodas, nurodymai kurjeriui, kt.). Kur galėčiau tai padaryti?
  Daugiau informacijos galima pateikti pildant krepšelį  nurodytame lauke „Pastabos“, kuriame galite nurodyti pageidaujamą informaciją.
 • Jūsų darbo laikas?
  Užsakymai priimami: 0-24 val. (visą parą), visomis savaitės dienomis.
 • Kur galima pamatyti mūsų prekes „gyvai“?
  Dalinį prekių asortimentą galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje nurodytose produkcijos įsigyjimo vietose.
  Pardavėjas neatsako už prekių kainų skirtumą kitose įsigyjimo vietose.
 • Kaip galima atsiskaityti už prekes?
  Užsakymą reikia apmokėti iš karto per „Paysera“ mokėjimo sistemą.
 • Ar galima užsisakyti prekes telefonu?
  www.spianato.lt parduotuvėje prekes galima užsisakyti tik internetu.
 • Per kiek dienų pristatote prekes?
  Pristatymo laikas: Lietuvos teritorijoje 2-3 darbo dienos, po to kai gaunamas apmokėjimas už prekes. Pristatymo laikas ES šalyse: iki 10 darbo dienų po užsakymo apmokėjimo.
 • Kokios prekių pristatymo kainos ir sąlygos?
  Jūsų užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneris – DPD (siuntų pristatymas) arba mūsų kurjeris.
  Prekės pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir suderins tikslią pristatymo valandą.
  Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).
  Prekes galime pristatyti ir Jūsų nurodytam žmogui.
  Pristatymo paslaugos kaina – 3.00 EUR Lietuvoje. Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 60 EUR ir didesnė. Pristatymas į Kuršių Neriją nepriklausomai nuo užsakymo sumos – 17.38 EUR. Pristatymo kainos į Europos Sąjungos šalis skiriasi ir skaičiuojamos automatiškai individualiai (nemokamas pristatymas į ES šalis nėra taikomas).
 • Kaip žinoti ar užsakymas yra atliktas?
  Sėkmingai patvirtinus užsakymą, pirkėjas gauna užsakymą patvirtinantį laišką su pirkimo informaciją. Jeigu negavote laiško, kreipkitės el.paštu: [email protected]
 • Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?
  Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis: [email protected] arba skambinkite telefonu 8 636 03 449. Informacija teikiama telefonu dienomis nuo 10.00 iki 17.00 val.