Laikas atsipalaiduoti. Tikras malonumas lepinti save

Nectarome vulkaninių pelenų pudros ir rožių vandens dueto suteiktais patyrimais.

FORBES

Dabar stabtelėkite ir nurimkite. Giliai įkvėpkite. Iškvėpkite. Leiskite atspėti, ko geidžiate šią akimirką – ramybės. Kelių valandų miške, pievoje ar prie jūros. Ten, kur visus garsus sukuria vėjas. Ten, kur augalai stengiasi paliesti kiekvieną odos lopinėlį. Užtenka tik akimirkos, kad pasijustumėte grįžęs namo.

Mūsų aukščiausios kokybės, natūralios SPA priemonės leis akimirksniu pasijusti gamtos dalimi. Nesvarbu kur būtumėte, savo vonios kambaryje ar pirtyje. Visi gaminiai sukurti su pagarba gamtai ir atidumu tradicijoms.

Didelį dėmesį skiriame atrinkdami produktus, kurie tiktų individualiems žmonių poreikiams bei įpročiams. Didžiuojamės galėdami atstovauti tokius produktus Lietuvos rinkoje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti tai, kas gali tapti kiekvienos dienos pradžia ir pabaiga. Ir tik Jums spręsti, kokia ji bus. Kokiu rafinuotu gamtos kvapu pakvips šiandien: rozmarinu, levandomis, o gal nišiniais mandarinų, muskuso akordais? Kiekvienas mūsų pasirinkimas tampa kūno pojūčiu ir atspindžiu odoje. Todėl linkime, kad oda spindėtų natūralumu, gamtos švara, kasdieniu džiaugsmu ir, svarbiausia, besąlygiška meile sau.

Mes tikime paprastumu. Kokybe. Gamtos jėga. Mokslo pažanga.